Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Uwaga na kostiumy kąpielowe z syrenimi ogonami

Artykuł

Nabywając dla dziecka kostium kąpielowy, warto pamiętać, że ten z syrenim ogonem może zwiększać ryzyko utonięcia.

Uwaga kostium syrena
Autor: freepik

Pewien ojciec trójki dzieci z USA ostrzega w mediach społecznościowych rodziców przed strojami kąpielowymi z syrenimi ogonami. Jego 5-letnia córeczka o mało nie straciła przez taki ubiór życia. Dziewczynka bawiła się wtedy w przydomowym basenie z 7-letnią siostrą. W pewnym momencie znalazła się pod wodą, a że strój kąpielowy z syrenim ogonem krępuje ruchy człowieka, o mało nie utonęła. Beztroska zabawa w wodzie skutkowała dwudniowym pobytem w szpitalu, gorączką i problemami z oddychaniem. Pan Adam Lisberg apeluje teraz do mam i ojców, aby zastanowili się dwa razy zanim kupią swoim pociechom stroje kąpielowe z syrenimi ogonami. Jego córeczka przekonała się bowiem na własnej skórze jak bardzo mogą być one niebezpieczne.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat