Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Uszkadzał windy dla zabawy

Artykuł

Sąd rodzinny zajmie się 14-latkiem, który przyczynił się do awarii kilku wind osobowych w Płocku, przez wywoływanie zwarć instalacji elektrycznej.

Uszkadzal winda zabawa
Autor: freepik

Dzięki zapisom z kamer zamontowanych w jednym z bloków na osiedlu Kochanowskiego w Płocku, policji udało się zidentyfikować sprawcę uszkodzeń kilku wind osobowych. Okazał się nim pewien nastolatek, który przyznał potem na komendzie, że robił to dla zabawy. Przez zwarcia instalacji elektrycznej, do których doprowadzał, windy zjeżdżały na parter, a drzwi na wszystkich piętrach odblokowywały się. Na szczęście przez bezmyślne i chuligańskie zachowanie 14-latka z Płocka nie doszło do nieszczęścia i nikt nie wpadł do szybu. O tragedię nie było jednak trudno, po otwarciu drzwi, brakowało bowiem na poszczególnych piętrach kabiny. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat