Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Urodziła w taksówce. Przewoźnik ufundował prezent

Artykuł

500 plus na przejazdy taksówką otrzymała pewna świeżo upieczona mama od firmy Bolt. Kobieta wydała na świat swojego potomka w wynajętym pojeździe.

Urodzila taksowka
Autor: freepik

Do mediów przedostała się wiadomość o tym, że pewną polską ciężarną poród zaskoczył  w drodze do szpitala. Kobieta nie zdążyła dojechać do placówki medycznej. Urodziła w taksówce. Po jakimś czasie wysłała do firmy Bolt pisemne przeprosiny za zabrudzenie pojazdu. Przewoźnik bardzo miło zaskoczył świeżo upieczoną mamę Zamiast obciążyć ją kosztami czyszczenia taksówki, ufundował jej 500 plus na kolejne przejazdy pojazdami firmy. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczekScooby-Doo! i Legenda Miecza

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat