Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Urodziła w schronie. Trwało bombardowanie

Artykuł

W jednym z miejskich schronów, w czasie rosyjskich nalotów na Kijów, na świat przyszedł nowy obywatel Ukrainy.

Urodzila w schronie
Autor: freepik

Mia – tak ma na imię dziecko, którego poród miał miejsce w nocy z czwartku na piątek w schronie, do którego przed ostrzałem rakietowym schronili się mieszkańcy Kijowa. Mimo że warunki nie były komfortowe, a poród ciężki, mała Mia zdołała w końcu wydostać się z brzuszka swojej mamy i dołączyć do grona tych, których ojczyzną jest Ukraina. O porodzie na stacji kijowskiego metra poinformowała opinię publiczną ukraińska aktywistka i była posłanka Hanna Hopko. „Bronimy życia i ludzkości” – napisała, dzieląc się wiadomością o niespodziewanych narodzinach dziecka w schronie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat