Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Urodziła w pracy dziecko i ukryła w koszu

Artykuł

Pracująca w Polsce 36-letnia Ukrainka wydała na świat potomka w zakładowej toalecie i wsadziła go do plastikowego pojemnika na śmieci.

Urodzila kosz na odpady
Autor: pixabay.com

Zatrudniona w Zakładach Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego w Milejowie (województwo lubelskie), obywatelka Ukrainy w minioną środę została świeżo upieczoną mamą. Do porodu doszło w godzinach wykonywania przez nią obowiązków zawodowych, w toalecie. Gdy będąca w zaawansowanej ciąży kobieta poczuła, że odchodzą jej wody płodowe, odeszła od taśmy produkcyjnej i udała się do pomieszczenia sanitarnego. Tam miało miejsce powicie noworodka. Gdy przedłużająca się nieobecność 36-latki została zauważona przez jej siostrę, ta rozpoczęła jej poszukiwania. W jednej z zakładowych łazienek znalazła zakrwawioną krewną oraz dziecko, które umieszczone zostało przez swoją rodzicielkę w koszu na odpady. Udało się na szczęście przywrócić funkcje życiowe noworodka. Maluszek wraz z mamą zostali przewiezieni do szpitala. Nowo narodzona dziewczynka zdążyła już nabawić się zapalenia płuc. O jej powrót do zdrowia zadbają więc lekarze ze szpitala w Świdniku.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat