Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Urodziła potomka na parkiecie klubu muzycznego

Artykuł

Pewna młoda Francuzka powiła noworodka w popularnej tuluskiej dyskotece. Dziecko dzięki temu będzie miało przez całe życie darmowy wstęp do tego klubu.

Urodzila parkiet klub
Autor: pixabay.com

W miniony poniedziałek nad ranem, kierownik klubu muzycznego O’Club w Tuluzie otrzymał od swojego pracownika informację o pewnej znajdującej się na terenie lokalu ciężarnej, u której rozpoczął się poród. Do rodzącej 19-latki wezwano karetkę. Wydanie na świat dziecka przez bywalczynię tuluskiej dyskoteki przebiegło na szczęście szybko i bez komplikacji. Maluszek urodził się zdrowy. Kierownictwo klubu postanowiło uhonorować nowego obywatela Francji: prezentem. Dziecko do końca swojego życia nie będzie musiało płacić za wstęp do O’Club.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat