Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Urodziła na ulicy Białegostoku

Artykuł

Kilka dni temu w samym centrum miasta Białystok na świat przyszedł noworodek. Jego mama nie zdążyła bowiem na czas do szpitala.

Urodzila ulica bialystok
Autor: freepik.com

3 stycznia 2023 roku w okolicy ulicy Zamenhofa w Białymstoku przed kliniką medyczną pewna kobieta w zaawansowanej ciąży zaczęła rodzić. Wydającej na świat swojego potomka na środku ulicy przedstawicielce płci pięknej pomogli przechodnie oraz pracownik strefy parkowania, który zadzwonił po pogotowie. Mąż rodzącej udał się w tym czasie do znajdującej się w pobliżu kliniki, aby powiadomić lekarzy o całej sytuacji. Poród odbył się szybko i bez komplikacji. Duża w tym zasługa empatycznej pani Sylwii, która wspierała rodzącą i odebrała poród. Świeżo upieczona mama wraz z dzieckiem trafili do kliniki. Stan ich zdrowia jest dobry.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat