Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Urodziła na trawniku przed swoją posesją

Artykuł

Pewna Amerykanka w zaawansowanej ciąży nie zdążyła dojechać na czas porodu do szpitala. Dziecko przyszło na świat przed jej domem.

Urodzila na trawniku
Autor: freepik

O 31-letniej Emily Johnson z Kalifornii zrobiło się ostatnio głośno w amerykańskim mediach. Kobieta zasłynęła tym, że urodziła swojego synka na trawniku przed domem. Synek spłatał jej bowiem psikusa i tak spieszył się na ten świat, że nie pozwolił rodzicom dojechać na czas porodu do placówki medycznej. Plenerowy poród przebiegł bez komplikacji. Asystowała przy nim mama ciężarnej. Pojawienie się na świecie potomka pani Emily zarejestrowała przydomowa kamera. Dzięki temu mama noworodka będzie mogła wspominać ten ważny dla niej wieczór, oglądając obrazy z urządzenia nagrywającego.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat