Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Urodziła na korytarzu w przychodni

Artykuł

Prokuratura bada sprawę porodu 41-latki, która wydała potomka na świat na podłodze podkarpackiej placówki medycznej.

Urodzila korytarz przychodnia
Autor: pixabay.com

W nocy 23 listopada do Zakładu Opieki Zdrowotnej w Ropczycach (województwo podkarpackie) przyjechała pewna ciężarna. Przywiózł ją mąż. Mimo że dziecko pchało się już na świat, a para znajdowała się w placówce medycznej, musiała poradzić sobie bez pomocy specjalistów. Mężczyzna bezskutecznie wzywał bowiem do żony personel medyczny. Kobieta urodziła więc na podłodze. Dopiero gdy noworodek opuścił już brzuszek mamy, kobieta wraz ze swoją pociechą trafiła do szpitala w Dębicy. Zawiadomienie o podłogowym porodzie złożył mąż rodzącej. Sprawą zainteresowały się media, wymiar sprawiedliwości i Rzecznik Praw Pacjenta. Śledczy będą badać, czy 41-latkę i jej dziecko narażono na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat