Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Urodziła dziecko tuż przy kościele

Artykuł

Pewna ciężarna mieszkanka Wielkopolski wydała na świat swojego potomka przy murze kościelnym. Nie zdążyła bowiem dotrzeć na czas porodu do szpitala.

Urodzila dziecko kosciol
Autor: freepik.com

W minioną niedzielę przy kościele świętego Antoniego w Ostrowie Wielkopolskim doszło do niecodziennego zdarzenia. Pewna przebywająca blisko świątyni katolickiej kobieta w zaawansowanej ciąży zaczęła rodzić. Poród odbył się błyskawicznie. Chłopczyk wpadł do spodenek mamy. Ewenementem jest także to, że dziecko urodziło się w tak zwanym czepku, czyli nienaruszonym worku owodniowym. Zdarza się to bowiem rzadko. Świadkiem narodzin małego Pawełka była kobieta, która zaparkowała w pobliżu samochód. Wezwała ona karetkę, która zawiozła świeżo upieczoną mamę i noworodka do szpitala. Z racji tego, że chłopczyk jest wcześniakiem, najbliższe tygodnie spędzi, bacznie obserwowany przez personel medyczny.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat