Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Urodziła dziecko podczas operacji mózgu

Artykuł

Dzieci przychodzą niekiedy na świat w różnych nietypowych okolicznościach. Małą Almę powitano na świecie, gdy jej mama poddawana była operacji mózgu.

Urodzila dziecko operacja mozgu
Autor: freepik

Do mediów przedostała się wiadomość o niecodziennej sytuacji okołoporodowej, do jakiej doszło niedawno w jednym z włoskich szpitali. Podczas, gdy na będącej w zaawansowanej ciąży 33-latce przeprowadzano operację mózgu, jej dziecko postanowiło opuścić wtedy brzuch mamy. Aby pomóc małej Almie wydostać się z łona operowanej właśnie pacjentki, lekarze ze szpitala w Turynie zastosowali cesarskie cięcie. Matka i dziecko czują się dobrze.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat