Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Urodziła dziecko na autostradzie A4

Artykuł

Do porodu w niecodziennym miejscu doszło 22 września 2017 roku. Będąca w zaawansowanej ciąży kobieta wydała na świat córeczkę w znajdującym się na autostradzie samochodzie.

Urodzina autostrada a4
Autor: pixabay.com

Podróżująca w piątkowy dzień wraz z mężem autostradą A4 pewna ciężarna nie spodziewała się zupełnie, że bóle porodowe dopadną ją właśnie na najdłuższej autostradzie w Polsce. Ich pojawienie się wymusiło na partnerze kobiety zatrzymanie się na pasie awaryjnym tej popularnej drogi publicznej. Mała Alicja opuściła brzuszek mamy między punktem poboru opłat w Mysłowicach a węzłem Brzęczkowice. Po zakończeniu porodu kobieta wraz z noworodkiem trafiła do najbliższego szpitala. Zarządca autostrady zamierza obdarować rodziców Alicji urządzeniem do elektronicznego poboru opłat za przejazd autostradą. Będzie im ono z pewnością przypominać dzień, w którym pierwszy raz zobaczyli swoją córeczkę na oczy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat