Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Urodziła dziecko choć miała przeszczep serca

Artykuł

W Szpitalu Klinicznym w Lublinie doszło niedawno do unikalnego porodu. Mamą zdrowego noworodka została kobieta z przeszczepionym sercem.

Urodzila przeszczep serca
Autor: freepik

Kilka dni temu mieszkająca w województwie lubelskim i będąca w zaawansowanej ciąży pani Karolina urodziła swojego pierwszego potomka. O porodzie zrobiło się głośno dlatego, że pacjentka lubelskiego szpitala pięć lat temu miała przeszczepiane serce. Jej ciąża była ciążą wysokiego ryzyka. Kobieta musiała być więc przez cały okres trwania stanu błogosławionego pod ścisłym nadzorem lekarskim. Była też kilkukrotnie hospitalizowana. W 37. tygodniu ciąży synek pani Karoliny zaczął dobijać się na ten świat. Poród odbył się na szczęście bez żadnych komplikacji. Świeżo upieczona mama i jej potomek czują się dobrze.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat