Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Urodziła córkę na drzewie

Artykuł

Pewna Afrykanka powiła niedawno swojego potomka na drzewie mango.

Urodzila corke drzewo
Autor: pixabay.com

Chroniąc się przed cyklonem i powodzią, pewna będąca w zaawansowanej ciąży kobieta z Mozambiku, wspięła się na wysokie drzewo. Tam dopadły ją bóle porodowe. Afrykanka została mamą zdrowej córeczki. Dziecko otrzymało imię: Sara. Kobieta siedziała na drzewie jeszcze dwa dni po porodzie. Po tym czasie sąsiedzi pomogli jej opuścić dotychczasową kryjówkę przed żywiołem. Będąca matką dwójki dzieci pani Amelia mieszka teraz w schronisku, gdzie wraz ze swoimi pociechami ma zapewnioną pomoc medyczną i tymczasowe zakwaterowanie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat