Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Urodził się cztery lata po śmierci rodziców

Artykuł

Dzięki przechowaniu zamrożonych embrionów pewnej zmarłej pary, na świat po kilku latach od ich zgonu, przyszło dziecko.

Kobieta przeszczep macicy urodzila
Autor: pixabay.com

Gdy Shen Jie i Liu Xi z Chin kilka lat temu zginęli w wypadku samochodowym, ich rodzina walczyła w sądzie o prawo do pozostawionych przez nich zamrożonych zarodków. Chiński wymiar sprawiedliwości przychylił się do próśb krewnych zmarłego małżeństwa i zezwolił im na dysponowanie zamrożonymi embrionami. Dzięki pomocy surogatki z Laosu, która przyjęła zlecenie wydania na świat dziecka nieżyjącej pary, rodzice Shen Jie i Liu Xi zostali dziadkami. Matka i ojciec Liu sprawują aktualnie opiekę prawną nad małym Tiantianem. Gdy ich wnuczek osiągnie odpowiedni wiek, zamierzają opowiedzieć mu, w jakich okolicznościach nastąpiły jego narodziny.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat