Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Urlopy dla babć na opiekę nad wnukami

Artykuł

Nowy pomysł minister rodziny, pracy i polityki ucieszyć powinien świeżo upieczonych i przyszłych rodziców.

Urlop babcia wnuk
Autor: pixabay.com

Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska będzie forsować w rządzie wprowadzenie płatnych urlopów dla pracujących babć i dziadków, którzy chcieliby zajmować się wnukami, gdy rodzice maluchów są w pracy. Jeśli ta inicjatywa prorodzinna zostałaby zrealizowana, byłoby to ogromnym wsparciem dla mam i ojców małych dzieci, którzy mieliby pewność, że ich pociechami zajmuje się pod ich nieobecność ktoś bliski i zaufany. Aby podejrzeć skuteczny system pomocy rodzinom, Rafalska wybrała się na Węgry. Polskiej minister rodziny, pracy i polityki społecznej bardzo spodobało się tamtejsze uwzględnianie dziadków w polityce prorodzinnej państwa.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat