Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Uratowała z pożaru czwórkę dzieci

Artykuł

Nie zważając na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia, pewna mama z USA wyprowadziła z płonącego budynku czwórkę swoich pociech.

Uratowala pozar 4dzieci
Autor: YouTube / Click On Detroit | Local 4 | WDIV

Oparzeń drugiego i trzeciego stopnia na ponad 60% powierzchni ciała doznała bohaterska Amerykanka z miasta Chelsea w stanie Michigan, która mimo szalejącego w jej domu pożaru, kilka razy wracała do palącej się nieruchomości, aby ocalić czwórkę swoich dzieci. Kobiecie udało się wyprowadzić z płonącego budynku wszystkie pociechy. Wezwani do pożaru strażacy byli pod ogromnym wrażeniem heroizmu młodej mamy, która mimo rozprzestrzeniającego się wokół niej ognia, nie wahała się rzucić na ratunek swojemu potomstwu. Dzięki wsparciu finansowemu ze strony Internautów, poszkodowana w pożarze Mikala będzie mogła stanąć na nogi i zapewnić swoim dzieciom wszystko, czego potrzebują.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat