Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Uratowała synka przed pumą

Artykuł

Pewna mama z Kanady odstraszyła niedawno dużego drapieżnego ssaka z rodziny kotowatych, ratując w ten sposób swoje dziecko.

Uratowala synka puma
Autor: pixabay.com

Do mediów przedostała się wiadomość o bohaterskiej postawie matki 7-latka, którego zaatakowała na wyspie Vancouver: puma. Kobieta, narażając zdrowie i życie, zdecydowała się bronić swojego synka przed agresywnym zwierzęciem. Gdy dziki kot zatrzasnął swe szczęki na ramieniu kilkulatka, jego matka próbowała odgonić go rękami. Gdy to nie dało rezultatu, zaczęła krzyczeć. Zwierzę spłoszyło się i uciekło. 7-latek trafił do szpitala z ranami na głowie, szyi i ramionach. Jego rodzicielka również doznała uszczerbku na zdrowiu, w wyniku bliskiego spotkania z drapieżnikiem. Dla bezpieczeństwa mieszkańców Vancouver, dwie namierzone w okolicy zdarzenia pumy, zostały zastrzelone. Jedna z nich była najprawdopodobniej sprawczynią niespodziewanego ataku na chłopca.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat