Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Uratowała brata przed porwaniem

Artykuł

Gdy nieznajoma kobieta chciała odejść z 2-letnim braciszkiem pewnej 12-latki, dziewczynka zapobiegła zdarzeniu przez zaalarmowanie otoczenia.

Uratowala brata porwanie
Autor: pixabay.com

Niedawny pobyt pewnej babci z wnukami w jednej z restauracji w amerykańskim mieście Lawton, w stanie Oklahoma, zakłócony został przez incydent, o którym coraz głośniej w mediach. Do stolika, przy którym spożywała posiłek 12-letnia Makayla, 2-letni Brett i ich babcia, podeszła w pewnym momencie obca kobieta i nieoczekiwanie pocałowała każdego z nieletnich. Zaskoczona gestem nieznajomej babcia dzieci zaproponowała wnukom, by przesiadły się do innego stolika. Nawet jednak i tam, podeszła po pewnym czasie dziwnie zachowująca się kobieta. Wykorzystując chwilową nieobecność babci dzieci, chwyciła 2-letniego Bretta za rączkę i ciągnąc malucha próbowała razem z nim opuścić restaurację. Widząc co się dzieje, siostra chłopca zaczęła krzyczeć. Kobieta próbowała wmówić personelowi lokalu gastronomicznego, że 2-latek jest jej potomkiem. Pracownicy restauracji nie dali jednak wiary jej zapewnieniom. Za prawdziwe uznali bowiem słowa 12-letniej Makayli, która zarzekała się, że maluch jest jej bratem, a nieznajoma kobieta jest niezrównoważona psychicznie i chce go podstępnie uprowadzić.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat