Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Uratował dziecko z pożaru

Artykuł

Wyczyn na medal: jeden z byłych amerykańskich futbolistów złapał 3-latka, którego matka wyrzuciła przez balkon z płonącego mieszkania.

Uratowal dziecko pozar
Autor: YouTube / ABC7

Na początku lipca w jednym z budynków mieszkalnych w mieście Phoenix wybuchł bardzo groźny pożar. Wśród osób, którym zagrażał ogień znajdowała się mama 3-letniego chłopczyka. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności na miejscu zdarzenia pojawił się mężczyzna, którego wielu Amerykanów kojarzy z futbolem. Philip Blanks w młodości uprawiał bowiem właśnie ten sport. Spostrzegawczy Amerykanin stał się narodowym bohaterem po tym, jak złapał spadające  dziecko. Jego rodzicielka, chcąc ocalić mu życie, zdecydowała się bowiem na zrzucenie malca z balkonu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat