Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Upoili 2-latka alkoholem

Artykuł

3 lata pozbawienia wolności grozi mężczyznom z województwa łódzkiego, którzy przyczynili się do spożycia 3 kieliszków wódki przez małe dziecko.

Upili 2latka alkoholem
Autor: pixabay.com

1,8 promila alkoholu we krwi miał pewien 2-latek, którego dwójka mężczyzn kilka dni temu dla żartu upiła alkoholem. Zdarzenie miało miejsce w należącej do województwa łódzkiego gminie Kamieńsk. Chłopczyk przebywał wtedy pod opieką dziadka, który spuścił na jakiś czas wnuka z oczu, gdyż zajął się obsługą klientów znajdującego się w pobliżu: sklepu. Dziecko podeszło wtedy do znanych mu mężczyzn, raczących się nieopodal punktu handlowego wyskokowym trunkiem. Ci zaczęli częstować go wódką. Gdy 2-latek wrócił do dziadka, ten wyczuł od niego charakterystyczny zapach alkoholu i powiadomił matkę dziecka o zaistniałej sytuacji. Upojony maluch trafił do bełchatowskiego szpitala, gdzie rozpoczęto jego odtruwanie. Dzięki pomocy personelu medycznego, stan zdrowia chłopczyka szybko osiągnął zadowalający poziom i dziecko zostało wypuszczone do domu. Sprawcami nietrzeźwości 2-latka zajmie się teraz wymiar sprawiedliwości.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat