Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Unikalny poród na północy Polski

Artykuł

W Gdańsku na świat przyszły jednojajowe trojaczki. Taka ciąża zdarza się raz na 200 milionów przypadków.

Unikalny porod trojaczki
Autor: pixabay.com

W Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Gdańsku odebrano 16 listopada wyjątkowy poród. Będąca w zaawansowanej ciąży mnogiej pani Ania została wtedy mamą trzech córeczek: Lidii, Laury i Lei. Rozwiązanie nastąpiło w 31. tygodniu ciąży. Łączna waga trojaczek nie przekroczyła pięciu kilo. Maluchy czują się dosyć dobrze, same jedzą i oddychają. Personel gdańskiej placówki medycznej zobowiązał się dołożyć starań, aby dziewczynki mogły opuścić szpital przed Świętami Bożego Narodzenia. Najbliższy miesiąc dzieci spędzą jednak na bacznej obserwacji lekarskiej. Gdy trojaczki wrócą do domu, przywita się tam z nimi ich roczna siostra.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat