Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Unikalny poród brazylijskich trojaczków

Artykuł

Jeden z noworodków płci żeńskiej z Ameryki Południowej przespał własne przyjście na świat. Zdarza się to raz na 80 tysięcy przypadków.

Unikalny porod trojaczkow
Autor: pixabay.com

Ceniony brazylijski ginekolog Rodrigo da Rosa Filho opublikował niedawno w Internecie video z niezwykłego porodu trojaczków. Lekarz ten był świadkiem czegoś naprawdę wyjątkowego. Trafiła mu się bowiem pacjentka będąca w bliźniaczej ciąży, u której dwoje z trojga dzieci znajdowało się w nienaruszonym worku owodniowym. Zazwyczaj błona ta samoistnie pęka podczas porodu. W tym przypadku tak jednak nie było, a na dodatek podczas wykonywania cesarskiego cięcia okazało się, że jedno z maleństw nie jest świadome tego, że właśnie przychodzi na świat. Słodko bowiem sobie spało. Personel medyczny szpitala, w którym przyjmowano nietypowy poród zdecydował się poczekać aż noworodek samodzielnie się obudzi. Gdy dziewczynka otworzyła w końcu oczy, ostrożnie wyjęto ją z worka owodniowego. Mały śpioszek mógł więc w końcu dołączyć do swojego rodzeństwa.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat