Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Unikalny ogród dla chorych dzieci

Artykuł

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie otwarto niedawno Ogród Sensoryczny. Ma on pomóc relaksować się małym pacjentom.

Unikalny-ogrod-chore-dzieci
Autor: facebook.com/UniwersyteckiSzpitalDzieciecywKrakowie

W ramach ogólnopolskiej akcji społecznej: „Zdrowie w głowie”, studenci Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie zaprojektowali dla pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego i ich rodzin wyjątkową przestrzeń: Sensoryczny Ogród Wyciszeń. Ma on pomóc dzieciom odpocząć od szpitalnej rzeczywistości, zapomnieć o problemach ze zdrowiem, zapewniając rozrywkę, angażując zmysły najmłodszych pacjentów. Dyrektor krakowskiego szpitala  jest przekonany, że dzięki Ogrodowi Sensorycznemu pobyt dzieci w placówce medycznej będzie przyjemniejszy. Pomóc ma w tym naturalna zieleń, dźwięki przyrody, różnorodne tekstury oraz motyw przewodni ogrodu: podwodny świat.  Do powstania przestrzeni przyjaznej chorym dzieciom przyczyniła się firma Amazon oraz Fundacja TVN.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat