Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Unikalny kalendarz z dziećmi kujawsko-pomorskich strażaków

Artykuł

Zdjęcia uroczych pociech strażaków z Mąkowarska podbijają Internet.

Unikalny kalendarz dzieci
Autor: https://osp.pl

Coraz większą popularnością cieszy się kalendarz na 2020 rok, którego bohaterami jest potomstwo strażaków z Mąkowarska. Można nabyć go np. na Allegro. Zysk z jego sprzedaży przeznaczony będzie na rozwój kulturalny lokalnej społeczności. Dzieciaki wraz z rodzicami pozowały w remizie strażackiej, plenerze lub studiu fotograficznym. Fotografka Iwona Madziąg uwieczniła strażackie progenitury przy wozie strażackim, z wężem gaśniczym, z mini piłą spalinową itp. Efekty sesji zdjęciowej z potomstwem kujawsko-pomorskich strażaków oglądać można w Internecie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat