Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ukraińska blogerka skopała w miejscu publicznym swoje dziecko

Artykuł

Coraz głośniej o karygodnym zachowaniu ukraińskiej influencerki, która zastosowała niedawno przemoc fizyczną wobec swojego synka.

Ukrainska blogerka skopala
Autor: YouTube / today in the world

Do Internetu trafiło nagranie, na którym widać szokujące zachowanie ukraińskiej blogerki i instagramerki, Olgi Shvetsovej. 31-latka od dawna doradza w swojej ojczyźnie rodzicom, jak wychowywać dzieci. Okazało się jednak, że nie jest ona zbyt dobrym wzorem do naśladowania. Zamontowana w punkcie zabaw w jednym z ukraińskich centów handlowych kamera nagrała bowiem, jak wzburzona kobieta kopie swojego 6-letniego synka. Zachowanie młodej mamy zaszokowało pracowników galerii handlowej. Na video obejrzeć można nie tylko napad złości influencerki, ale także moment, w którym jedna z pracownic odciąga przestraszonego malca od jego rodzicielki. "Jeśli zachowuje się publicznie w taki sposób, czy możesz sobie wyobrazić, co robi w domu za zamkniętymi drzwiami?" - zapytuje w komentarzach jeden z Internautów.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat