Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Ukradli z grobu dziecka jego ulubioną figurkę

Artykuł

Rodzice zmarłego 8-latka z Nowego Dworu Mazowieckiego apelują o zwrot kotka, którego nieznany sprawca zabrał z grobu ich synka.

Ukradli z grobu dziecka figurke
Autor: pixabay.com

13 listopada zmarł 8-letni Kacperek z Nowego Dworu Mazowieckiego. Chłopczyk miał guza mózgu. Ostatnie pół roku życia osładzała mu figurka kotka, z którą dziecko bardzo się zżyło. Po jego pogrzebie jego rodzice położyli mu ją na grobie. Przedmiot ten ma bowiem dla nich ogromną wartość sentymentalną. Niedawno ktoś jednak przywłaszczył go sobie. Figurka zniknęła z grobu Kacperka. Zasmuciło to bardzo rodziców przeżywających żałobę po stracie dziecka. W mediach pojawiły się więc liczne prośby do złodzieja o szybkie oddanie cmentarnego łupu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat