Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Ukradli klocki choremu dziecku

Artykuł

Kilka dni temu ktoś przywłaszczył sobie siatkę z klockami należącymi do 10-latka cierpiącego na zespół Aspergera. Złodzieja ruszyło sumienie i oddał łup.

Ukradli klocki chore dziecko
Autor: pixabay.com

Z klatki schodowej jednego z bloków mieszkalnych w Krakowie zaginęła niedawno reklamówka z klockami Lego. Były to ukochane zabawki dziecka o imieniu Marcel. Chorujący na zespół Aspergera chłopczyk bardzo przeżył utratę ulubionych gadżetów. Od momentu przywłaszczenia klocków przez nieznanego sprawce, dziecko co dzień wylewało za nimi łzy. Jego mama poprosiła więc w Internecie osobę odpowiedzialną za dramat w życiu jej synka o zwrot zabawek. Apel kobiety poskutkował. Ktoś podrzucił siatkę z klockami do bloku przy ulicy Łużyckiej. ‘’Po stokroć dziękuję” – napisała na Facebooku mama Marcela.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat