Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Ukradli dzieciom świąteczne prezenty

Artykuł

W jednym z amerykańskich stanów złodzieje włamali się w Wigilię do pewnego domu i przywłaszczyli sobie z niego świąteczne upominki. Pomogli policjanci.

Ukradli dzieciom prezenty
Autor: freepik.com

Mieszkanka miasta South Bend w stanie Indiana pożaliła się miejscowym stróżom prawa w Wigilię rano na fakt utraty świątecznych prezentów, co było efektem działania niezidentyfikowanych sprawców, którzy włamali się pod jej nieobecność do jej domu i wynieśli stamtąd przygotowane wcześniej prezenty dla jej dzieci. Empatyczni funkcjonariusze policji postanowili pomóc okradzionej mamie. Skontaktowali się z organizatorami charytatywnej zbiórki prezentów, dzięki czemu pod choinkę mieszkanki miasta South Bend trafiły lalki i różowy rowerek. Nowe zabawki uszczęśliwiły niezmiernie dzieci Amerykanki, do której domu w wigilijny poranek się włamano. "Na tym polega służenie społeczności" - podsumowali swoją interwencję z tamtego dnia  policjanci.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Między nami żywiołami Miss Kraken

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat