Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ukradł mamie kartę kredytową i wybrał się na wakacje

Artykuł

Pewien lubiący stawiać na swoim 12-latek z Australii, przywłaszczył sobie kartę kredytową swojej rodzicielki i wyruszył na indonezyjską wyspę.

Ukradl karte kredytowa
Autor: pixabay.com

W głowie pewnego 12-latka z Sydney pojawiło się jakiś czas temu marzenie o samodzielnych, egzotycznych wakacjach i wielkiej przygodzie. Gdy jego mama nie wyraziła zgody na pobyt swojej pociechy bez opieki na wyspie Bali, chłopiec nie przyjął tego do wiadomości i postanowił zrealizować swoją fantazję bez wsparcia najbliższych. Korzystając z nieuwagi rodzicielki, ukradł jej kartę kredytową, a potem dzięki „łupowi” zarezerwował lot i hotel w upragnionym zakątku świata. Dzięki namówieniu babci na przekazanie w jego ręce paszportu, bez problemów udało mu się skorzystać z usług wybranych linii lotniczych i wylądować na Bali. Kiedy matka 12-latka odebrała telefon ze szkoły chłopca o jego nieobecności w placówce edukacyjnej, domyśliła się, że jej niesforna pociecha mogła wyruszyć gdzieś w świat. Dzięki monitoringowi transakcji karty kredytowej, udało się dowiedzieć gdzie dokładnie przebywa chłopiec. Rodzicielka „podróżnika” bez zwłoki wsiadła więc w samolot lecący na indonezyjską wyspę Bali, a po przekonaniu się na własne oczy, że jej syn jest cały i zdrowy, sprowadziła go do domu w Australii.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat