Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Ukarali przedszkolankę za spalenie marzanny

Artykuł

Na pracownicę jednego z gliwickich przedszkoli nałożono karę za spalenie kukły marzanny.

Ukarali przedszkolanke spalenie marzanny
Autor: pixabay.com

21 marca na terenie przylegającym do budynku pewnego gliwickiego przedszkola rozpalono ognisko, do którego wrzucono symbol zimy – marzannę. Dym i ogień zauważył patrol straży miejskiej. Strażnicy uznali, że spalenie kukły było tzw. czynnością niedozwoloną i postanowili ukarać za to sprawczynię całego zamieszania – panią przedszkolankę. Marzannę zaliczyć można bowiem do odpadów zielonych, a wrzucanie ich do ognia to według obowiązujących przepisów prawnych: wykroczenie. Tradycyjne palenie marzann nazwać więc można współcześnie zanieczyszczaniem środowiska. Z tego m.in. powodu zwyczaj ten odchodzi powoli w zapomnienie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat