Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Trzymali dziecko w klatce

Artykuł

Na terenie jednej z amerykańskich posesji znaleziono niedawno kilkunastomiesięcznego chłopca więzionego w klatce. Zajęła się nim opieka społeczna.

Trzymali dziecko w klatce
Autor: freepik

Policjanci ze stanu Tennessee otrzymali jakiś czas temu zgłoszenie o podejrzeniu znęcania się nad zwierzętami, do którego miało dochodzić na jednej z posiadłości w Buchanan. Gdy odpowiednie służby zjawiły się pod wskazanym adresem, okazało się, że oprócz sporego zwierzyńca, w jednej z metalowych klatek przetrzymywany jest 1,5-roczny chłopiec. Towarzystwa dziecku dotrzymywały węże oraz myszy. W niedalekiej odległości od malca znajdowało się także 56 psów, króliki, koty, kury, koguty, papugi. Policjanci przyuważyli nawet jednego bażanta oraz gekona. Zarekwirowali również 17 sztuk broni.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat