Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Trzymał dziecko na krawędzi klifu

Artykuł

Pewien nierozważny ojciec kołysał małym dzieckiem tuż przy krawędzi klifu. Na szczęście nie doszło do wypadku.

Trzymal dziecko krawedz klifu
Autor: pixabay.com

Coraz głośniej w mediach o zachowaniu mężczyzny, który z około pięcioletnim chłopczykiem na rękach, zbliżył się jakiś czas temu do skraju klifu, znajdującego się w angielskim mieście Dawlish Warren i kołysał się z dzieckiem tuż nad krawędzią urwiska brzegowego. Sytuacja ta wzbudziła zaniepokojenie świadków, tym bardziej, że widać było, że sam kilkulatek był nią przerażony. Zbudowany z piaskowca klif łatwo i niespodziewanie może się przecież osunąć, a o nieszczęście nietrudno. Nierozsądnemu zachowaniu mężczyzny przyglądała się kobieta, będąca najprawdopodobniej matką chłopca. Internauci nie skąpią im krytycznych uwag. Przebywanie przy krawędzi klifu z kilkulatkiem to, według nich, niepotrzebne narażanie malca na bardzo poważne niebezpieczeństwo.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat