Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Trzylatek z Wielkopolski wpadł do studni

Artykuł

Pewien kilkulatek z okolic Ostrowa Wielkopolskiego odsunął samodzielnie metalową pokrywę przykrywającą przydomową studnię i wpadł do jej środka. Ratowała go rodzina.

3latek studia
Autor: pixabay.com

18 marca popołudniu straż pożarna z Ostrowa Wielkopolskiego została powiadomiona o niebezpiecznym zdarzeniu z udziałem małego dziecka do jakiego doszło na prywatnej posesji w miejscowości Łąkociny. Osoba zgłaszająca alarmowała, że trzyletni chłopiec wpadł do studni. Gdy służby ratownicze przybyły na miejsce wezwania, okazało się, że bliscy dziecka przy pomocy długiej drabiny zdołali już wyciągnąć malca z pułapki. Dziecko przewieziono do szpitala. Jego stan jest dobry.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat