Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Nastolatek

Trzy nastolatki podpalaczkami

Artykuł

Trzy trzynastoletnie dziewczynki z gminy Sędziszów (województwo świętokrzyskie) okazały się sprawczyniami rzucających się w oczy podpaleń.

Trzy nastolatki podpalaczkami
Autor: pixabay.com

Policjanci z Sędziszowa pilnie badali sprawę kilku podpaleń do jakich doszło w październiku na terenie miasta. Jako pierwszy zapłonął skład śmieci wielkogabarytowych. W niedługim czasie, mundurowi znowu dostali wezwanie do podobnego zdarzenia. Kolejnym obiektem, który wymagał gaszenia był miejski pustostan. Na tym jednak seria pożarów się nie skończyła. Płomienie przyuważono bowiem również w starym samochodzie wypełnionym oponami. Szybko wyszło na jaw, że ogień w tych wszystkich lokalizacjach nie został zaprószony przypadkiem, ale pojawił się tam w celowo. Dzięki sprawnej pracy stróżów prawa szybko wykryto sprawców „igrania z groźnym żywiołem”. Odpowiedzialne za podłożenie ognia są trzy trzynastolatki zamieszkujące gminę Sędziszów, które za swoje czyny odpowiedzą przed sądem rodzinnym. Okolicznością łagodzącą będzie z pewnością fakt, że nikt w owych pożarach nie ucierpiał, ale należyta kara z pewnością amatorek „gorących” wrażeń nie ominie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat