Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Troje dzieci zatrzasnęło się w zamrażarce

Artykuł

W minioną niedzielę w USA doszło do nieszczęśliwego wypadku z udziałem trójki nieletnich i urządzenia chłodzącego.

3dzieci zastrzasnelo zamrazarka
Autor: pixabay.com

Na terenie pewnej posesji w miejscowości Live Oak na Florydzie bawiła się w ubiegłą niedzielę trójka dzieci: 4-letnia dziewczynka, 6-letni chłopiec i jego roczna siostra. Gdy opiekunka maluchów udała się do toalety, maluchy weszły do znajdującej się na podwórku ogromnej zamrażarki. Zamontowana na pokrywie sprzętu zapadka niespodziewanie zatrzasnęła pokrywę tak mocno, że zamrażarka stała się dla dzieci więzieniem. Sprzęt nie był podłączony do prądu, ale pobyt maluchów we wnętrzu urządzenia, miał bardzo tragicznie konsekwencje. Dziewczynkom i chłopcu brakło bowiem niestety powietrza do oddychania. Opiekunowie nie zdążyli odnaleźć dzieci na czas. Dzieci udusiły się.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat