Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Tragiczny zjazd dziecka na sankach

Artykuł

Ośmioletnia dziewczynka z Polski zginęła we Włoszech po tym, jak próbowała poruszać się na sankach po bardzo niebezpiecznej trasie zjazdowej.

Tragiczny zjazd sanki
Autor: pixabay.com

Toczy się już śledztwo w sprawie zgonu kilkuletniego dziecka płci żeńskiej, które w miniony piątek znalazło się na oznakowanej na czarno, trudnej i stromej trasie zjazdowej na północy Włoch. Dziecko wraz z matką spędzało aktywnie czas na świeżym powietrzu, na stoku w ośrodku narciarskim Corno del Renon. Wprawdzie na tablicy informacyjnej zlokalizowanej na górze stoku znajdował się komunikat o zakazie jazdy na sankach, ale tylko w języku niemieckim. Na rysunek z przekreślonymi sankami natrafić zaś można było dopiero sto metrów niżej. Pobyt na niebezpiecznej trasie obu Polek skutkował uderzeniem w drzewo. Dziewczynka zginęła na miejscu, a jej matka odniosła bardzo ciężkie obrażenia.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat