Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Nastolatek

Tort z okazji pierwszej miesiączki

Artykuł

Pierwsza menstruacja to ważny moment w życiu każdej dziewczynki. Nie brakuje na ten temat wzmianek w mediach społecznościowych.

Tort pierwsza miesiaczka
Autor: facebook.com/Zaufaj mi, jestem Architektem

Na jednym z profili facebookowych o nazwie: “Zaufaj mi, jestem Architektem” pojawiło się jakiś czas temu zdjęcie tortu oblanego czerwoną polewą z napisem: “pierwszy okres Tosi”. Na wypieku umieszczono też cukrowe tampony i podpaskę. Internauci, którzy obejrzeli ową osobliwą fotografię, zastanawiają się czy wypiek na zdjęciu jest autentycznym umileniem dnia pierwszej miesiączki nastolatc o imieniu Tosia, żartem, próbą przełamywania tabu czy prowokacją. “To musi być fałszywka” - upiera się wielu internautów. “Przegięcie”. “Niesmaczny tort”. “Żenada”. “Jadłabym, każda okazja jest dobra na tort”. “Jeśli rodzina chce zrobić uroczystość, nikomu nic do tego”. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Kot w butach

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat