Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Test, który wykryje przedwczesny poród

Artykuł

Amerykańscy naukowcy pracują nad testem krwi, który przewidywać ma dokładnie, która ciężarna urodzi wcześniaka.

Test przedwczesny porod
Autor: pixabay.com

Wstępne wyniki badań badaczy z USA, dotyczące specjalnego testu krwi, który pomóc ma spodziewającym się dziecka kobietom, są bardzo obiecujące. Jego skuteczność już teraz wynosi bowiem aż 80%. Amerykańscy naukowcy nie mają wątpliwości, że jest on tak dokładny jak badanie USG i precyzyjnie przewiduje termin wydania na świat potomstwa przez ciężarną. Jeśli pilotażowe badania nad innowacyjnym testem zakończą się pełnym sukcesem i zostanie on dopuszczony do powszechnego użytku, przyczyni się to z pewnością do lepszego dbania o zdrowie dzieci w łonie matki. Na razie trzeba się jednak uzbroić w cierpliwość. Naukowcy z USA chcą bowiem rzetelnie i dokładnie dalej prowadzić badania nad unikalnym testem.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat