Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Ten poród zaszokował indyjskich lekarzy

Artykuł

W północno-zachodnich Indiach na świat przyszła dziewczynka z czterema nogami i trzema rękami.

Kobieta przeszczep macicy urodzila
Autor: pixabay.com

Pewna 24-latka z Radżastanu została niedawno mamą dwójki dzieci. Opiekujący się nią lekarze byli pewni, że urodzi trojaczki. Tak się jednak nie stało. Okazało się bowiem, że jedno z maleństw przeszło mutację, w skutek której doszło do połączenia bliźniąt. Będąca w ciąży mnogiej kobieta wydała więc na świat zdrowego chłopczyka oraz dziewczynkę o nietypowej ilości kończyn. U noworodka płci żeńskiej doliczono się aż czterech nóg oraz trzech rąk. Maluszek ten przejdzie więc w przyszłości operację usunięcia zbytecznych kończyn.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat