Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Tatuaż u 10-latka. Interweniowała policja

Artykuł

Gdy w jednej z amerykańskich szkół pielęgniarka zauważyła u dziecka tatuaż, wezwano do placówki policję. Skutek? Areszt dla dwóch osób.

Tatuaz 10latka
Autor: freepik.com

Z racji tego, że w stanie Nowy Jork tatuowanie osób nieletnich jest prawnie zakazane, matka pewnego 10-latka poniesie odpowiedzialność karną za to, że zezwoliła na to, aby jej synowi wytatuowano na przedramieniu drukowanymi literami jego imię. Do aresztu trafił także 20-latek, który wykonał ozdobę na ciele dziecka. O tatuażu u osoby niepełnoletniej doniosła na policję szkolna pielęgniarka, która bardzo przejęła się widokiem rzucającego się w oczy malunku na ciele ucznia. Składając wyjaśnienia przed organami ścigania rodzicielka 10-latka tłumaczyła, że była przekonana, że jej dziecko będzie miało wykonany tymczasowy  tatuaż. Sprawca całego zamieszania wyznał zaś na policji, że był przekonany, że posiadając zgodę rodzica dziecka, może legalnie tatuować osoby, które nie  ukończyły jeszcze osiemnastego roku życia.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek DC LIGA SUPER-PETS

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat