Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Tam dzieci bawią się w toksycznej pianie

Artykuł

Na plaży w indyjskim mieście Madras pojawiła się niedawno piana pełna zanieczyszczeń. Dla małych Hindusów to ogromna atrakcja.

Toksyczna piana
Autor: YouTube / Ruptly

Indie to kraj, w którym zanieczyszczenia powietrza, gleby i wód osiągają naprawdę alarmujące poziomy. Obywatele tego państwa są o wiele bardziej odporni na toksyny niż przeciętny Europejczyk, ale i oni chorują przez kontakt z zanieczyszczeniami. Naturalnym zjawiskiem jest tam to, że tamtejsze dzieci często bawią się w toksycznych pianach, które raz po raz pojawiają się w różnych zakątkach Indii. Ma to związek z ulewnymi deszczami, przez które przelewają się skażone zbiorniki wodne. Trafiają tam zaś odpady przemysłowe i ścieki. Zamiłowanie małych Hindusów do wykorzystywania toksycznej piany do zabaw z rówieśnikami jest niestety bardzo powszechne. Świadomość zagrożeń z tym związanych jest bowiem w tym państwie bardzo niska.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat