Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Taki poród zdarza się raz na 50 milionów przypadków

Artykuł

W jednym z brazylijskich szpitali na świat przyszły niedawno identyczne trojaczki. Są tak bliźniaczo do siebie podobne, że lekarze przecierali ze zdumienia oczy.

Porod 50mln przypadkow
Autor: freepik

11 listopada szpital Santo Antonio w Brazylii upublicznił informację o unikalnym porodzie, do jakiego doszło w murach placówki 29 października. 29-letnia Taiza Kruger została wtedy mamą trójki tak samo wyglądających chłopców. Według lekarzy jednojajowe trojaczki oglądać można raz na 50 milionów porodów. Dzięki zastosowaniu cesarskiego cięcia, do grona obywateli Brazylii dołączyli Thomas, Gael i Davi. Stan dzieci jest stabilny, ale mimo to najbliższe kilkanaście dni maluchy spędzą na oddziale intensywnej terapii, pod troskliwą opieką lokalnego personelu medycznego. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat