Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Tak chroniła niemowlę w sklepie przed koronawirusem

Artykuł

Pewna młoda mama z Australii miała pilną potrzebę udania się na zakupy, a nie miała z kim zostawić swojej pociechy. Jej pomysł zabezpieczenia synka przed wirusem pochwalił pediatra.

Uchronila dziecko koronawirus
Autor: pixabay.com

Do Internetu trafiło zdjęcie małego dziecka, które siedzi w wózku obłożonym pokrowcem przeciwdeszczowym. W taki właśnie sposób jedna z australijskich kobiet postanowiła chronić swojego potomka przed koronawirusem podczas wizyty w punkcie handlowym. O inwencji młodej mamy wyraził się z uznaniem dyplomowany lekarz-pediatra Sam Hay. Jego zdaniem: „pokrowce przeciwdeszczowe mogą stanowić cenną barierę dla dzieci z całego świata podczas walki z koronawirusem”. Jeśli więc, drogie czytelniczki portalu KochanaMama.pl musicie wybrać się pilnie po sprawunki do sklepu, a nie ma w pobliżu nikogo, kto by mógł zaopiekować się waszym potomstwem, skorzystajcie z patentu owej sprytnej Australijki.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat