Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Ta dziewczynka ma aż 14 braci

Artykuł

O niedawno narodzonej Maggie Jayne z Michigan z USA coraz głośniej w mediach: dziewczynka ma bowiem kilkunastu braci.

Dziewczynka 14braci
Autor: freepik

Kateri Schwandt i Jay Schwandt to małżeństwo, o którym dużo ostatnio się pisze. Powodem jest to, że para doczekała się piętnastego potomka: dziewczynki, a wcześniejsze dzieci tej dwójki to sami chłopcy. Najstarszy syn państwa Schwandt ma 28 lat. Kilka dni temu na świat przyszła jego pierwsza siostrzyczka. Rodzina nie spodziewała się, że do męskiej czternastki dołączy kiedykolwiek potomek płci żeńskiej. Po każdym dotychczasowym porodzie pani Kateri wracała bowiem do domu z kolejnym synkiem. "Ten rok był pamiętny z wielu powodów, ale Maggie jest najwspanialszym prezentem, jaki mogliśmy sobie wyobrazić" - podsumował narodziny córki ojciec.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat