Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zabawki

Szumiś - nowy gadżet dla dzieci

Artykuł

Ten z pozoru zwyczajny miś niczym nie różni się od innych zabawek. Ma jednak dużą zaletę- wydaje ciche szumy, które przypominają dźwięk wydawany przez suszarkę.

Szumiś
Autor: whisbear.com

W czym więc tkwi sekret tego kolorowego misia zwanego Szumisiem? Otóż wydawane przez niego dźwięki do złudzenia przypominają niemowlakowi jego dom, w którym spędził ostatnie 9 miesięcy. Dziecko przychodzące na świat musi poradzić sobie z wieloma nowymi bodźcami, które napływają do niego z każdej strony, jest to dla niemowlaka nowa i bardzo stresująca sytuacja. Jak podkreślą twórcy Szumisia, wydawane przez niego dźwięki mają za zadanie naśladować odgłosy, które docierały do dziecka, gdy był jeszcze w łonie matki. Istotą jest odwzorowanie naturalnego środowiska akustycznego. Jest to trudne do wyjaśnienia, ale Szumiący Miś sprawia, że nawet najbardziej rozbrykany niemowlak zasypia. Jest to spore ułatwienie dla matek, które w końcu mogą odetchnąć. Dodatkową zaletą Szumisia jest jego kształt, który przypomina rysowane przez dzieci głowonogi. Co więcej, zabawka jest uszyta z kolorowych, kontrastowych tkanin, co zdecydowanie pobudza wyobraźnie niemowlaka. Pytanie pozostaje jedno: czy Szumiś na stałe zagości w sypialniach maluszków?

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat