Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Szukali zgubionej zabawki dziecka po całym świecie

Artykuł

Dzięki pomocy poznańskiego sklepu z zabawkami, 3,5-letnia Nathalie odzyskała ukochanego pluszaka.

Szukali pluszaka
Autor: pixabay.com

Dla wrażliwego dziecka utrata ulubionej zabawki bywa ogromną tragedią. Nie inaczej było w przypadku pewnej 3,5-letniej dziewczynki, która zgubiła podczas wakacyjnego wyjazdu szarego kotka. Rozpacz dziecka była tak wielka, że Nathalie nie tylko non stop opłakiwała utraconego pluszaka, ale i zaczęła mieć problemy z zasypianiem. Rodzice kilkulatki zaczęli więc wysyłać do wybranych sklepów wiadomości z zapytaniem, czy firmy nie mają przypadkiem w swoim asortymencie kotka przypominającego zgubę. Pomoc w zdobyciu podobnego pluszaka zaoferowali właściciele poznańskiego sklepu zabawkirozwojowe.pl. Gdy tylko mieli wolny czas, wysyłali maile do różnych sklepów i hurtowni rozsianych po całym świecie, w celu zdobycia informacji, gdzie ewentualnie można by nabyć tak bardzo cenionego przez zrozpaczone dziecko: szarego kotka. Trudy poszukiwaczy określonej maskotki zostały po pewnym czasie nagrodzone. W jednym ze sklepów w Belgii namierzono identycznego pluszaka, jak ten, który zgubiła za granicą dziewczynka. Aby wytłumaczyć Nathalie zaginięcie kotka i jego niespodziewany powrót, właściciele poznańskiego sklepu zabawkirozwojowe.pl stworzyli dla 3,5-latki specjalny album fotograficzny ze zdjęciami szarego kotka podczas podróży po różnych zakątkach świata. Rodzice znów uśmiechającej się od ucha do ucha dziewczynki są poznańskiemu sklepowi za to bardzo wdzięczni.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat