Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Szukali zaginionego 2-latka, znaleźli 23 porwane dzieci

Artykuł

Po wkroczeniu do jednego z domów na południu Meksyku, lokalni policjanci naliczyli tam kilkadziesiąt przetrzymywanych i zaniedbywanych nieletnich.

Szukali zaginionego znalezli23
Autor: freepik

Bite, głodzone, zmuszane do pracy. Taki los był jeszcze do niedawna udziałem 23 dzieci, które w mieście San Cristobal de las Casas, dzień po dniu przeżywały prawdziwy koszmar. Więziono je w nieludzkich warunkach. Musiały spać na tekturach i kocach na podłodze  z cementu. Aby "zarobić" na łóżko i jedzenie, musiały sprzedawać turystom upominki. Gdy utarg był minimalny, nie dostawały kolacji. Zamiast tego czekała je nagana i przemoc fizyczna. Wszystkie dzieci znalezione przez stróżów prawa to ofiary handlu ludźmi. Taki też m.in. zarzut mają usłyszeć osoby odpowiedzialne za ich krzywdy. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat