Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Szpitalny mural zachwyca chore dzieci w Białymstoku

Artykuł

Na Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku pojawiło się niedawno nowe, starannie przemyślane i przygotowane malowidło. Wprawia pacjentów w dobry humor.

Szpitalny mural
Autor: Instagram/@uptodatefestival

W miniony czwartek na głównej ścianie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku odsłonięto unikalny i bardzo kolorowy mural, mural dedykowany wszystkim dzieciom, które przebywają i przebywać będą w białostockiej placówce medycznej. Prace nad wdrożeniem projektu malowidła w życie trwały cały rok. Efekty niezmiernie cieszą jednak oczy tych, którzy mural podziwiają. Bohaterami malowidła są m.in.: miś doktor, lisek na wózku inwalidzkim, pszczółka z zasłoniętym okiem, krokodyl z nogą  w gipsie. Dzieci, które brały udział w odsłonięciu szpitalnego muralu nie szczędzą na jego temat słów zachwytu. Malowidło wywołuje u nich uśmiech i podbija serca od pierwszego wejrzenia.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Up To Date Festival (@uptodatefestival)

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat