Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Szokujący bohater duńskiej bajki dla dzieci

Artykuł

W duńskiej telewizji publicznej wyemitowano niedawno bajkę o mężczyźnie z najdłuższym penisem świata. Skutek? Fala oburzenia zniesmaczonych rodziców.

Szokujacy bohater dunska bajka
Autor: YouTube / Daniel

John Dillermard to bohater animowanego serialu dla dzieci, którego cechuje to, że ma nadzwyczaj długie przyrodzenie, z którym, jak można dowiedzieć się z piosenki towarzyszącej bajce: "praktycznie nic nie może zrobić". Zwariowane przygody posiadacza rekordowego penisa wzbudziły niesmak u rodziców małych Duńczyków. Nie brakuje głosów, że to perwersja i pornografia oraz że  produkcja promuje pedofilię. Szef kanału, na którym wyemitowano kontrowersyjną bajkę, podkreślił jednak w mediach, że perypetie Johna Dillermarda zbierają również i pozytywne opinie od dorosłych odbiorców, którzy wykorzystują animowany serial do rozmów z dziećmi o ludzkim ciele.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat